Beste VoVeSiaan,

Zoals je wellicht al gehoord hebt organiseert VoVeSa binnenkort een grote vrijwilligerswervingsactie. Gelukkig beschikt VoVeSa over groot aantal vrijwilligers. Onze vrijwilligers, het fundament van VoVeSa, zorgen ervoor dat wij het volleybal voor iedereen betaalbaar en mogelijk kunnen houden. Wij streven naar meer vrijwilligers, omdat vele handen licht werk maken. Met jouw hulp wordt de vereniging sterker en kunnen we nog meer leuke activiteiten organiseren!

Binnenkort zullen wij ook jou vragen om vrijwilligerswerk te doen. We hebben een aantal werkzaamheden geïnventariseerd waarvoor we jouw hulp kunnen gebruiken. We gaan graag samen met jou op zoek naar vrijwilligerstaken die leuk zijn en bij jouw interesses passen. Ook als je niet zoveel tijd hebt, zijn er voldoende mogelijkheden.

Taken waar je aan zou kunnen denken zijn:
- ondersteunen bij activeiten zoals: toernooien, eindejaars acties of eindfeest e.d.
- sponsoring
- coaching
- materiaalbeheer
- scheidsrechter
- trainer
- bestuursfunctie

In september gaan wij zo veel mogelijk leden telefonisch benaderen. Ook als je nu al vrijwilliger bent bij VoVeSa kun je gebeld worden. Je interesses voor vrijwilligerswerk kunnen veranderd zijn of misschien wil je wel iets heel anders gaan doen voor VoVeSa.

Vrijwilliger zijn bij onze vereniging is altijd plezierig. Wij waarderen de inzet van onze vrijwilligers ontzettend. We hopen daarom dat ook jij deel uit wilt maken van ons VoVeSa vrijwilligersteam!

Met sportieve groet,
namens de Vrijwilligerscommissie van VoVeSa

VeleHandenVoVeSa A4