VoVesa speelt al haar thuiswedstrijden in De Bildtse Slag, hieronder zijn alle geplande wedstrijden en uitslagen te vinden.

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-2-202419:15 uurVoVeSa DS 2-DOSKO/Acta DS 2 De Bildtseslag St.-Annaparochie
29-2-202420:00 uurVoVeSa HS 1-Stasko HS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
29-2-202420:45 uurHavot DS 1-Triumphera DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
29-2-202420:45 uurVoVeSa DS 3-De Roeken/DVC DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
01-3-202419:00 uurVoVeSa MB 1-CoVos MB 3 De Bildtseslag St.-Annaparochie
01-3-202419:00 uurVoVeSa MA 1-D.B.S. MA 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
01-3-202420:45 uurVoVeSa DS 1-Reva DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
07-3-202419:30 uurStasko DS 3-Hardegarijp DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
07-3-202419:30 uurStasko HS 1-SCS HS 2 De Bildtseslag St.-Annaparochie
07-3-202421:00 uurStasko HS 2-SC Veenwouden HS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
07-3-202421:00 uurStasko DS 2-VC Drachten DS 2 De Bildtseslag St.-Annaparochie
09-3-202415:00 uurHavot XB 1-v.v. Tijnje XB 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
09-3-202416:30 uurHavot MA 1-vc Bolsward MA 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
14-3-202419:15 uurHavot DS 1-UDI DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
14-3-202419:15 uurVoVeSa DS 3-Wytgaard DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
14-3-202420:00 uurVoVeSa HS 1-Wytgaard HS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
14-3-202420:45 uurVoVeSa DS 2-Leevoc DS 3 De Bildtseslag St.-Annaparochie
15-3-202419:00 uurVoVeSa MB 1-DOSKO/Acta MB 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
15-3-202419:00 uurVoVeSa MA 1-S.V.M. MA 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
15-3-202420:45 uurVoVeSa DS 1-S.N.V.V./WISKY DS 3 De Bildtseslag St.-Annaparochie
21-3-202419:30 uurStasko DS 3-DOSKO/Acta DS 3 De Bildtseslag St.-Annaparochie
21-3-202419:30 uurStasko HS 1-Grouw '64 HS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
21-3-202421:00 uurStasko DS 2-Grouw '64 DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
21-3-202421:00 uurStasko DS 1-Kwiek DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
11-4-202419:15 uurVoVeSa DS 3-V.C.S. DS 2 De Bildtseslag St.-Annaparochie
11-4-202420:00 uurVoVeSa HS 1-SCS HS 2 De Bildtseslag St.-Annaparochie
11-4-202420:45 uurHavot DS 1-D.W.S. DS 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
12-4-202419:00 uurVoVeSa MB 1-VC Sneek MB 3 De Bildtseslag St.-Annaparochie
12-4-202419:00 uurVoVeSa MA 1-DOSKO/Acta MA 1 De Bildtseslag St.-Annaparochie
12-4-202419:30 uurVoVeSa DS 1-HeVoC '89 DS 4 De Bildtseslag St.-Annaparochie

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-2-202421:00 uurGrouw '64 HS 1-SCS HS 24-0 25-12, 25-10, 25-12, 25-23
14-2-202419:30 uurDe Griffioen HS 2-ODS/Tijnje HS 12-3 25-22, 26-28, 20-25, 26-24, 9-15
08-2-202421:15 uurV.V.H. HS 2-Wytgaard HS 11-3 18-25, 25-20, 19-25, 18-25
08-2-202421:00 uurvc Buitenpost HS 2-SCS HS 24-0 25-15, 25-16, 25-12, 25-20
08-2-202421:00 uurVC058 HS 3-De Griffioen HS 23-1 25-21, 25-23, 25-18, 22-25
08-2-202419:30 uurGrouw '64 HS 1-ODS/Tijnje HS 12-3 23-25, 14-25, 25-23, 25-14, 9-15
08-2-202419:15 uurV.C.S. HS 2-VoVeSa HS 14-0 25-15, 25-21, 25-17, 25-22
02-2-202421:00 uurDe Griffioen HS 2-Grouw '64 HS 13-1 22-25, 25-20, 25-23, 25-21
01-2-202421:15 uurWytgaard HS 1-Stasko HS 14-0 25-14, 25-17, 25-17, 25-12
01-2-202421:00 uurv.v. Bakkeveen HS 1-V.C.S. HS 21-3 19-25, 18-25, 25-18, 21-25
01-2-202420:30 uurODS/Tijnje HS 1-V.V.H. HS 23-1 25-17, 25-18, 22-25, 25-19
01-2-202420:00 uurVoVeSa HS 1-vc Buitenpost HS 24-0 25-21, 25-23, 25-18, 25-21
01-2-202419:15 uurSCS HS 2-VC058 HS 30-4 10-25, 12-25, 19-25, 22-25
25-1-202421:00 uurV.C.S. HS 2-Wytgaard HS 11-3 19-25, 11-25, 25-21, 16-25
25-1-202421:00 uurvc Buitenpost HS 2-v.v. Bakkeveen HS 10-4 17-25, 23-25, 17-25, 6-25
25-1-202421:00 uurVC058 HS 3-VoVeSa HS 11-3 23-25, 21-25, 25-16, 13-25
25-1-202421:00 uurStasko HS 1-V.V.H. HS 21-3 16-25, 25-22, 10-25, 12-25
18-1-202421:15 uurV.V.H. HS 2-V.C.S. HS 21-3 27-25, 15-25, 11-25, 14-25
18-1-202421:00 uurv.v. Bakkeveen HS 1-VC058 HS 34-0 25-12, 25-16, 25-14, 25-15
18-1-202420:30 uurODS/Tijnje HS 1-Stasko HS 11-3 12-25, 12-25, 25-18, 20-25
18-1-202420:00 uurVoVeSa HS 1-Grouw '64 HS 14-0 25-23, 25-12, 25-21, 25-19
18-1-202419:30 uurWytgaard HS 1-vc Buitenpost HS 24-0 25-13, 25-22, 25-13, 25-14
18-1-202419:15 uurSCS HS 2-De Griffioen HS 21-3 9-25, 25-19, 20-25, 22-25
12-1-202421:00 uurDe Griffioen HS 2-VoVeSa HS 14-0 25-17, 26-24, 26-24, 25-18
11-1-202421:30 uurVC058 HS 3-Wytgaard HS 11-3 26-24, 20-25, 20-25, 18-25
11-1-202420:45 uurODS/Tijnje HS 1-SCS HS 24-0 25-18, 25-9, 25-16, 25-6
11-1-202419:30 uurGrouw '64 HS 1-v.v. Bakkeveen HS 11-3 25-13, 17-25, 16-25, 14-25
11-1-202419:15 uurV.C.S. HS 2-Stasko HS 14-0 25-9, 25-13, 25-17, 26-24
11-1-202419:15 uurvc Buitenpost HS 2-V.V.H. HS 20-4 18-25, 16-25, 12-25, 11-25
14-12-202321:15 uurWytgaard HS 1-De Griffioen HS 24-0 25-19, 25-16, 29-27, 25-19
14-12-202321:15 uurV.V.H. HS 2-Grouw '64 HS 13-2 23-25, 25-20, 25-7, 21-25, 15-8
14-12-202321:00 uurV.C.S. HS 2-vc Buitenpost HS 24-0 25-15, 25-13, 25-19, 25-11
14-12-202321:00 uurv.v. Bakkeveen HS 1-SCS HS 24-0 25-17, 25-15, 25-15, 25-9
14-12-202320:00 uurVoVeSa HS 1-ODS/Tijnje HS 13-2 25-23, 25-21, 15-25, 24-26, 15-12
14-12-202319:30 uurStasko HS 1-VC058 HS 33-2 25-23, 25-13, 23-25, 10-25, 15-12
08-12-202321:00 uurDe Griffioen HS 2-V.V.H. HS 23-2 25-20, 23-25, 26-24, 18-25, 15-12
07-12-202321:15 uurGrouw '64 HS 1-Stasko HS 11-3 13-25, 20-25, 22-25, 25-21
07-12-202321:00 uurVC058 HS 3-V.C.S. HS 22-3 25-22, 14-25, 25-23, 16-25, 12-15
07-12-202320:45 uurODS/Tijnje HS 1-vc Buitenpost HS 24-0 25-7, 25-17, 25-15, 25-10
07-12-202320:00 uurVoVeSa HS 1-v.v. Bakkeveen HS 12-3 25-14, 25-19, 12-25, 20-25, 15-17
07-12-202319:15 uurSCS HS 2-Wytgaard HS 10-4 10-25, 17-25, 6-25, 9-25
30-11-202320:45 uurODS/Tijnje HS 1-V.C.S. HS 21-3 17-25, 22-25, 25-13, 23-25
30-11-202319:30 uurv.v. Bakkeveen HS 1-Stasko HS 14-0 25-19, 25-14, 26-24, 25-14
23-11-202321:00 uurv.v. Bakkeveen HS 1-ODS/Tijnje HS 13-2 11-25, 14-25, 25-15, 25-17, 15-11
23-11-202321:00 uurStasko HS 1-De Griffioen HS 24-0 25-17, 25-23, 25-19, 25-16
23-11-202319:30 uurvc Buitenpost HS 2-VC058 HS 32-3 16-25, 25-22, 25-20, 15-25, 10-15
23-11-202319:30 uurWytgaard HS 1-VoVeSa HS 13-1 25-23, 25-8, 25-22, 19-25
23-11-202319:30 uurV.V.H. HS 2-SCS HS 24-0 25-12, 25-12, 25-15, 25-13
23-11-202319:15 uurV.C.S. HS 2-Grouw '64 HS 14-0 25-23, 25-12, 25-11, 25-20
20-11-202320:30 uurvc Buitenpost HS 2-De Griffioen HS 20-4 11-25, 12-25, 15-25, 17-25
17-11-202321:00 uurDe Griffioen HS 2-V.C.S. HS 20-4 16-25, 19-25, 23-25, 20-25
16-11-202321:00 uurv.v. Bakkeveen HS 1-Wytgaard HS 11-3 14-25, 20-25, 16-25, 25-23
16-11-202320:45 uurODS/Tijnje HS 1-VC058 HS 33-1 25-18, 25-17, 23-25, 25-16
16-11-202320:00 uurVoVeSa HS 1-V.V.H. HS 23-1 25-17, 25-14, 17-25, 25-14
16-11-202319:30 uurGrouw '64 HS 1-vc Buitenpost HS 24-0 25-18, 25-14, 25-16, 25-10
16-11-202319:15 uurSCS HS 2-Stasko HS 10-4 17-25, 15-25, 22-25, 14-25
09-11-202321:15 uurvc Buitenpost HS 2-De Griffioen HS 2uitgesteld
09-11-202321:15 uurWytgaard HS 1-ODS/Tijnje HS 11-3 15-25, 24-26, 25-22, 14-25
09-11-202321:15 uurV.V.H. HS 2-v.v. Bakkeveen HS 12-3 25-18, 23-25, 19-25, 25-22, 10-15
09-11-202321:00 uurV.C.S. HS 2-SCS HS 24-0 25-14, 25-9, 25-19, 25-12
09-11-202321:00 uurVC058 HS 3-Grouw '64 HS 13-1 22-25, 25-17, 25-17, 25-20
09-11-202319:30 uurStasko HS 1-VoVeSa HS 10-4 11-25, 26-28, 20-25, 13-25
03-11-202321:00 uurDe Griffioen HS 2-VC058 HS 33-2 18-25, 23-25, 25-15, 25-15, 17-15
02-11-202321:15 uurWytgaard HS 1-V.V.H. HS 23-2 23-25, 25-16, 22-25, 25-23, 15-7
02-11-202320:45 uurODS/Tijnje HS 1-Grouw '64 HS 13-1 25-12, 25-19, 28-26, 14-25
02-11-202320:00 uurVoVeSa HS 1-V.C.S. HS 21-3 9-25, 19-25, 16-25, 26-24
02-11-202319:15 uurSCS HS 2-vc Buitenpost HS 20-4 19-25, 6-25, 13-25, 11-25
25-10-202319:30 uurDe Griffioen HS 2-v.v. Bakkeveen HS 13-2 11-25, 25-23, 24-26, 25-13, 15-8
19-10-202321:15 uurvc Buitenpost HS 2-VoVeSa HS 11-3 19-25, 21-25, 11-25, 25-22
19-10-202321:15 uurV.V.H. HS 2-ODS/Tijnje HS 11-3 25-19, 17-25, 22-25, 25-27
19-10-202321:00 uurVC058 HS 3-SCS HS 24-0 25-16, 25-13, 25-21, 25-12
19-10-202321:00 uurStasko HS 1-Wytgaard HS 10-4 15-25, 23-25, 12-25, 17-25
19-10-202319:30 uurGrouw '64 HS 1-De Griffioen HS 23-1 19-25, 25-20, 25-13, 25-20
19-10-202319:15 uurV.C.S. HS 2-v.v. Bakkeveen HS 13-1 25-20, 25-17, 19-25, 25-21
12-10-202321:15 uurV.V.H. HS 2-Stasko HS 14-0 25-15, 25-23, 25-20, 25-20
12-10-202321:00 uurSCS HS 2-Grouw '64 HS 10-4 10-25, 12-25, 17-25, 3-25
12-10-202321:00 uurv.v. Bakkeveen HS 1-vc Buitenpost HS 23-2 25-20, 21-25, 22-25, 25-7, 15-13
12-10-202320:45 uurODS/Tijnje HS 1-De Griffioen HS 23-1 25-21, 25-20, 24-26, 25-20
12-10-202320:00 uurVoVeSa HS 1-VC058 HS 32-3 25-23, 25-19, 21-25, 24-26, 12-15
12-10-202319:30 uurWytgaard HS 1-V.C.S. HS 23-1 25-15, 25-20, 25-23, 16-25
06-10-202321:00 uurDe Griffioen HS 2-SCS HS 24-0 25-12, 25-8, 25-9, 25-11
05-10-202321:15 uurvc Buitenpost HS 2-Wytgaard HS 10-4 20-25, 12-25, 12-25, 17-25
05-10-202321:15 uurGrouw '64 HS 1-VoVeSa HS 10-4 20-25, 23-25, 16-25, 22-25
05-10-202321:00 uurV.C.S. HS 2-V.V.H. HS 20-4 23-25, 22-25, 25-27, 25-27
05-10-202321:00 uurVC058 HS 3-v.v. Bakkeveen HS 11-3 25-18, 25-27, 21-25, 23-25
05-10-202321:00 uurStasko HS 1-ODS/Tijnje HS 10-4 16-25, 16-25, 16-25, 13-25
28-9-202321:15 uurWytgaard HS 1-VC058 HS 34-0 25-8, 25-7, 25-18, 25-10
28-9-202321:00 uurv.v. Bakkeveen HS 1-Grouw '64 HS 12-3 21-25, 25-22, 25-16, 12-25, 11-15
28-9-202321:00 uurStasko HS 1-V.C.S. HS 20-4 7-25, 14-25, 17-25, 18-25
28-9-202320:00 uurVoVeSa HS 1-De Griffioen HS 21-3 18-25, 8-25, 25-21, 11-25
28-9-202319:45 uurV.V.H. HS 2-vc Buitenpost HS 24-0 25-21, 25-20, 25-13, 25-20
28-9-202319:15 uurSCS HS 2-ODS/Tijnje HS 10-4 11-25, 5-25, 17-25, 11-25
21-9-202321:00 uurVC058 HS 3-V.V.H. HS 23-2 17-25, 25-23, 22-25, 25-23, 15-8
21-9-202319:30 uurvc Buitenpost HS 2-Stasko HS 11-3 23-25, 12-25, 16-25, 25-20
21-9-202319:30 uurGrouw '64 HS 1-Wytgaard HS 11-3 25-22, 11-25, 17-25, 15-25
21-9-202319:30 uurSCS HS 2-VoVeSa HS 10-4 13-25, 18-25, 7-25, 20-25