Onderstaand vindt u de VoVeSa-teams die uitkomen in Nevobo competitieverband.
Door op de link te klikken krijgt u het actuele programma van het betreffende team.

Heren 1
Dames 1
Dames 2
Dames 3
Jeugd A - MA1
Jeugd A - MA2
Jeugd B - MB1


Hieronder de komende 25 wedstrijden van alle VoVeSa teams die in competitieverband uitkomen.

Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000MA1K1 EA, Datum: zaterdag 8 oktober, 15:00, Speellocatie: De Waddenhal, Westerzeedijk 15, 8862PK Harlingen Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000MC2N1 DA, Datum: vrijdag 14 oktober, 19:00, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000MC2N1 DB, Datum: vrijdag 28 oktober, 19:00, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
06-10-202219:15 uur DOSKO/Acta DS 2 - VoVeSa DS 3Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 38801ET Franeker
06-10-202219:15 uur V.C.S. HS 1 - VoVeSa HS 1Surventohal, De Ketting 19231AK Surhuisterveen
06-10-202221:00 uur VC058 DS 8 - VoVeSa DS 2Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN Leeuwarden
07-10-202219:00 uur HeVoC '89 DS 3 - VoVeSa DS 1Hoekstra hal, it Hege Stik 98445PZ Heerenveen
07-10-202221:00 uur WISKY MA 1 - VoVeSa MA 2De Driuwpolle, Lynbaen 158551NW Woudsend
08-10-202215:00 uur V.V.H. MA 1 - VoVeSa MA 1
08-10-202218:30 uur Hardegarijp MB 1 - VoVeSa MB 1De Hege Fiif, Easter Omwei 59254GM Hurdegaryp
13-10-202219:15 uur VoVeSa DS 3 - DSVS DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
13-10-202220:00 uur VoVeSa HS 1 - ODS/Tijnje HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
13-10-202220:45 uur VoVeSa DS 2 - VC058 DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202219:00 uur VoVeSa MA 1 - SBO MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202219:00 uur VoVeSa MB 1 - Havot MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202219:00 uur VoVeSa MC 1 - Punt Ut XC 1
14-10-202220:45 uur VoVeSa DS 1 - CoVos DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202220:45 uur VoVeSa MA 2 - Advendo MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
21-10-202219:00 uur Advendo MA 1 - VoVeSa MA 2't Paradyske, Paradys 88404BV Langezwaag
27-10-202219:15 uur VoVeSa DS 2 - v.v. D.S.O. DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
27-10-202220:00 uur VoVeSa HS 1 - Hardegarijp HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
27-10-202220:45 uur VoVeSa DS 3 - s.v. Oerterp DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202219:00 uur VoVeSa MA 1 - VC058 MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202219:00 uur VoVeSa MB 1 - VC058 MB 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202219:00 uur VoVeSa MC 1 - Havot XC 1
28-10-202220:45 uur VoVeSa DS 1 - VC Sneek DS 6De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202220:45 uur VoVeSa MA 2 - Heecherop MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
03-11-202219:15 uur D.F.S. DS 2 - VoVeSa DS 2Nije Westermar, Elingsloane 679251MN Burgum

 

Wedstrijden in de Bildtseslag

Hieronder de komende wedstrijden die in de bildtseslag gespeeld worden.

Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000MC2N1 DA, Datum: vrijdag 14 oktober, 19:00, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000MC2N1 DB, Datum: vrijdag 28 oktober, 19:00, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
06-10-202219:45 uur DSVS DS 1 - s.v. Oerterp DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
08-10-202217:15 uur DSVS XA 1 - VC058 XA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
08-10-202217:15 uur DSVS MB 1 - VC058 MB 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
08-10-202217:15 uur DSVS XC 1 - DOSKO/Acta XC 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
08-10-202218:30 uur DSVS MA 1 - SBO MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
13-10-202219:15 uur Stasko DS 2 - VC058 DS 9De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
13-10-202219:15 uur VoVeSa DS 3 - DSVS DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
13-10-202220:00 uur VoVeSa HS 1 - ODS/Tijnje HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
13-10-202220:45 uur Havot DS 1 - DOSKO/Acta DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
13-10-202220:45 uur VoVeSa DS 2 - VC058 DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202219:00 uur VoVeSa MA 1 - SBO MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202219:00 uur VoVeSa MC 1 - Punt Ut XC 1
14-10-202219:00 uur VoVeSa MB 1 - Havot MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202220:45 uur VoVeSa MA 2 - Advendo MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
14-10-202220:45 uur VoVeSa DS 1 - CoVos DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
27-10-202219:15 uur VoVeSa DS 2 - v.v. D.S.O. DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
27-10-202219:45 uur DSVS DS 1 - Stasko DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
27-10-202220:00 uur VoVeSa HS 1 - Hardegarijp HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
27-10-202220:45 uur VoVeSa DS 3 - s.v. Oerterp DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202219:00 uur VoVeSa MA 1 - VC058 MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202219:00 uur VoVeSa MC 1 - Havot XC 1
28-10-202219:00 uur VoVeSa MB 1 - VC058 MB 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202220:45 uur VoVeSa MA 2 - Heecherop MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
28-10-202220:45 uur VoVeSa DS 1 - VC Sneek DS 6De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
29-10-202217:15 uur DSVS XA 1 - L.V.C. XA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie