Onderstaand vindt u de VoVeSa-teams die uitkomen in Nevobo competitieverband.
Door op de link te klikken krijgt u het actuele programma van het betreffende team.

Heren 1
Dames 1
Dames 2
Dames 3
Dames 4
Jeugd A - MA1
Jeugd B - MB1
Jeugd B - MB2
Jeugd C - MC1


Hieronder de komende 25 wedstrijden van alle VoVeSa teams die in competitieverband uitkomen.

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-09-202119:15 uur VoVeSa DS 3 - Leevoc DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
23-09-202120:00 uur VoVeSa DS 1 - vc Bolsward DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
23-09-202120:30 uur VoVeSa HS 1 - Leevoc HS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
23-09-202120:45 uur VoVeSa DS 2 - V.C.S. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
24-09-202119:00 uur VoVeSa MA 1 - SBO MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
24-09-202119:00 uur VoVeSa MC 1 - v.c. Joure MC 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
24-09-202120:30 uur VoVeSa MB 1 - Far Ut MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
25-09-202113:00 uur VC058 MB 2 - VoVeSa MB 2Sportcomplex Wiarda, Ublingaplantage 4 8939EZ Leeuwarden
27-09-202120:00 uur VoVeSa DS 4 - Beetgumermolen DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
30-09-202120:30 uur ODS HS 1 - VoVeSa HS 1Sporthal Revalidatie Friesland, Hoofdstraat 3 9244CL Beetsterzwaag
01-10-202119:30 uur A.V.C. '69 DS 5 - VoVeSa DS 3Utingeradeelhal, Spikerboor 10 8491PA Akkrum
01-10-202121:00 uur S.V.W. DS 3 - VoVeSa DS 1De Rolpael, Weverswei 2 8711GP Workum
02-10-202111:30 uur VoVeSa N5 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N5 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202112:00 uur s.v. Oerterp N5 1 - VoVeSa N5 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202112:00 uur ODS N6 1 - VoVeSa N6 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202112:30 uur VoVeSa N5 1 - VC058 N5 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202112:30 uur VoVeSa N6 1 - Tonevido N6 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202113:00 uur VoVeSa N6 1 - Oer 't Net N6 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202113:30 uur VC058 N5 2 - VoVeSa N5 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202113:30 uur J.M.C. N6 1 - VoVeSa N6 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 8917EN Leeuwarden
02-10-202117:00 uur S.V.W. MB 2 - VoVeSa MB 1De Rolpael, Weverswei 2 8711GP Workum
07-10-202119:15 uur VoVeSa DS 2 - D.W.S. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
07-10-202120:00 uur VoVeSa HS 1 - HVC-WH Jongcars HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
07-10-202120:15 uur Stasko DS 2 - VoVeSa DS 4Bordinehal, Ieleane 1 9051LP Stiens
07-10-202120:45 uur VoVeSa DS 3 - UDI DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie

 

Wedstrijden in de Bildtseslag

Hieronder de komende wedstrijden die in de bildtseslag gespeeld worden.

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-09-202119:15 uur VoVeSa DS 3 - Leevoc DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
23-09-202119:45 uur DSVS DS 1 - A.V.C. '69 DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
23-09-202120:00 uur VoVeSa DS 1 - vc Bolsward DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
23-09-202120:30 uur VoVeSa HS 1 - Leevoc HS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
23-09-202120:45 uur VoVeSa DS 2 - V.C.S. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
24-09-202119:00 uur VoVeSa MC 1 - v.c. Joure MC 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
24-09-202119:00 uur VoVeSa MA 1 - SBO MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
24-09-202120:30 uur VoVeSa MB 1 - Far Ut MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
27-09-202120:00 uur VoVeSa DS 4 - Beetgumermolen DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
30-09-202119:15 uur Havot DS 1 - Grouw '64 DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
30-09-202119:30 uur Beetgumermolen DS 2 - SC Veenwouden DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
30-09-202120:45 uur Beetgumermolen DS 1 - Stasko DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
30-09-202120:45 uur Stasko-Havot HS 1 - v.v. Bakkeveen HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
07-10-202119:15 uur VoVeSa DS 2 - D.W.S. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
07-10-202119:45 uur DSVS DS 1 - V.V.H. DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
07-10-202120:00 uur VoVeSa HS 1 - HVC-WH Jongcars HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
07-10-202120:45 uur VoVeSa DS 3 - UDI DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
08-10-202119:00 uur VoVeSa MB 2 - Hardegarijp MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
08-10-202120:30 uur VoVeSa MB 1 - Heecherop MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
08-10-202120:30 uur VoVeSa DS 1 - A.V.C. '69 DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
14-10-202119:30 uur Beetgumermolen DS 1 - Grouw '64 DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
14-10-202119:30 uur Stasko-Havot HS 1 - Hardegarijp HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
14-10-202119:45 uur DSVS DS 1 - DOSKO/Acta DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
28-10-202119:15 uur VoVeSa DS 4 - DOSKO/Acta DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
28-10-202119:15 uur VoVeSa DS 3 - DSVS DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie