VoVeSa Heren 1 seizoen 2021-2022

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Heren 1e klasse E
Speeldag: Donderdag
Voorkeurtijd: 20:00 uur
Coach: Marc de Boer
Trainer: Marc de Boer
 
preview
Staand v.l.n.r.: -
Gehurkt v.l.n.r.: -
Liggend: -
Op foto ontbreekt: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam  
1 Marc de Boer
2 Berend Kloostra
3 Willem Tulner
4 Auke Veenstra
5 Nanne Pieter van der Kooi
9 Johan Klaas Heslinga
10 Piet-Jetse Heeringa
12 Nico Schaap
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed    

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. vc Buitenpost HS 11780
2. HVC-WH Jongcars HS 11974
3. ODS HS 11963
4. DOSKO/Acta HS 11853
5. De Griffioen HS 11739
6. R.S.O. HS 11738
7. A.V.C. '69 HS 31532
8. SCS HS 11526
9. VC058 HS 41317
10. VoVeSa HS 1910
11. Leevoc HS 21913

Bron: Nevobo

Programma

Vervallen: : SCS HS 1 - VoVeSa HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E EI, Datum: , Speellocatie: Sportcentrum Drachten, Leerweg 4, 9202LC Drachten Vervallen: : A.V.C. '69 HS 3 - VoVeSa HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E FI, Datum: , Speellocatie: Utingeradeelhal, Spikerboor 10, 8491PA Akkrum Vervallen: : vc Buitenpost HS 1 - VoVeSa HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E GI, Datum: , Speellocatie: De Houtmoune, Vaart 12, 9285TX Buitenpost Vervallen: : VoVeSa HS 1 - SCS HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E IE, Datum: , Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen: : VoVeSa HS 1 - De Griffioen HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E IH, Datum: , Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen: : VoVeSa HS 1 - R.S.O. HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E IJ, Datum: , Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen: : VoVeSa HS 1 - DOSKO/Acta HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E IK, Datum: , Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen: : R.S.O. HS 1 - VoVeSa HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E JI, Datum: , Speellocatie: MFC Oudega (Smallingerland), Buorren 36 B, 9216WE Oudega gem. Smallingerland Vervallen: : VC058 HS 4 - VoVeSa HS 1Vervallen wedstrijd: 1000H1E LI, Datum: , Speellocatie: Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12, 8917EN Leeuwarden
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats

Bron: Nevobo

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 1000H1E AI, Datum: donderdag 21 april, 20:00, Speellocatie: Fugelkamp, Fûgelkamp 10, 9281MA Harkema Vervallen wedstrijd: 1000H1E CI, Datum: donderdag 14 april, 0:00, Speellocatie: Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12, 8917EN Leeuwarden Wedstrijd: 1000H1E EI, Datum: donderdag 31 maart, 19:15, Speellocatie: Sportcentrum Drachten, Leerweg 4, 9202LC Drachten Wedstrijd: 1000H1E GI, Datum: donderdag 17 maart, 21:00, Speellocatie: De Houtmoune, Vaart 12, 9285TX Buitenpost Wedstrijd: 1000H1E IH, Datum: donderdag 10 maart, 20:30, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Wedstrijd: 1000H1E LI, Datum: donderdag 3 maart, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12, 8917EN Leeuwarden Wedstrijd: 1000H1E JI, Datum: donderdag 10 februari, 20:30, Speellocatie: MFC Oudega (Smallingerland), Buorren 36 B, 9216WE Oudega gem. Smallingerland Wedstrijd: 1000H1E IK, Datum: donderdag 3 februari, 20:30, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Wedstrijd: 1000H1E IJ, Datum: maandag 24 januari, 19:30, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Wedstrijd: 1000H1E IB, Datum: donderdag 20 januari, 20:30, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Wedstrijd: 1000H1E CI, Datum: donderdag 13 januari, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12, 8917EN Leeuwarden Wedstrijd: 1000H1E IE, Datum: donderdag 9 december, 20:30, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Wedstrijd: 1000H1E FI, Datum: vrijdag 26 november, 20:15, Speellocatie: Utingeradeelhal, Spikerboor 10, 8491PA Akkrum Wedstrijd: 1000H1E IJ, Datum: donderdag 28 oktober, 20:30, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
21-04-202220:00 uur
14-04-202200:00 uur
31-03-202219:15 uur
24-03-202220:00 uurVoVeSa HS 1 - A.V.C. '69 HS 32-3 25-20, 15-25, 25-20, 23-25, 12-15
21-03-202220:30 uurVoVeSa HS 1 - ODS HS 10-4 11-25, 10-25, 16-25, 10-25
17-03-202221:00 uur
10-03-202220:30 uur
03-03-202219:15 uur
10-02-202220:30 uur
03-02-202220:30 uur
24-01-202219:30 uur
20-01-202220:30 uur
13-01-202219:15 uur
09-12-202120:30 uur
26-11-202120:15 uur
18-11-202120:30 uurVoVeSa HS 1 - vc Buitenpost HS 10-4 12-25, 6-25, 14-25, 13-25
12-11-202120:45 uurDe Griffioen HS 1 - VoVeSa HS 14-0 25-13, 25-13, 25-8, 25-12
04-11-202120:00 uurVoVeSa HS 1 - VC058 HS 44-0 26-24, 25-20, 31-29, 25-18
28-10-202120:30 uur
14-10-202121:15 uurDOSKO/Acta HS 1 - VoVeSa HS 14-0 25-13, 25-20, 25-11, 25-19
07-10-202120:00 uurVoVeSa HS 1 - HVC-WH Jongcars HS 10-4 13-25, 18-25, 18-25, 14-25
30-09-202120:30 uurODS HS 1 - VoVeSa HS 14-0 25-17, 25-15, 25-13, 25-13
23-09-202120:30 uurVoVeSa HS 1 - Leevoc HS 23-2 25-23, 25-13, 20-25, 21-25, 15-9

Bron: Nevobo