VoVeSa Dames 4 seizoen 2021-2022

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 3e klasse Q
Speeldag: Donderdag
Voorkeurtijd: 19:15
Coach: André Dijkstra
Trainer: Appie van Rijs
 
preview
Staand v.l.n.r.: -
Gehurkt v.l.n.r.: -
Op foto ontbreken: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam  
  Lisa Lemstra
  Bente Tijsen
  Jieskje Reistma
  Ilse Idema
  Marije Palma
  Marielle Valk
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Lemstra Q&A Halma Agro BV

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. Hardegarijp DS 113
2. Grouw '64 DS 512
3. Stasko DS 211
4. DOSKO/Acta DS 400
4. VoVeSa DS 400
4. v.v. Tijnje DS 100
7. Beetgumermolen DS 110

Bron: Nevobo

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
27-09-202120:00 uur VoVeSa DS 4 - Beetgumermolen DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
07-10-202120:15 uur Stasko DS 2 - VoVeSa DS 4Bordinehal, Ieleane 1 9051LP Stiens
14-10-202120:15 uur Hardegarijp DS 1 - VoVeSa DS 4De Hege Fiif, Easter Omwei 5 9254GM Hurdegaryp
28-10-202119:15 uur VoVeSa DS 4 - DOSKO/Acta DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
11-11-202119:30 uur Beetgumermolen DS 1 - VoVeSa DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
18-11-202119:15 uur VoVeSa DS 4 - v.v. Tijnje DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
25-11-202121:00 uur Grouw '64 DS 5 - VoVeSa DS 4De Twine, Tjallinga 2 9001LB Grou
09-12-202119:15 uur VoVeSa DS 4 - Grouw '64 DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
16-12-202119:30 uur DOSKO/Acta DS 4 - VoVeSa DS 4Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 3 8801ET Franeker
20-01-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - Hardegarijp DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
03-02-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - Stasko DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
10-02-202219:30 uur Beetgumermolen DS 1 - VoVeSa DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
17-02-202220:15 uur Stasko DS 2 - VoVeSa DS 4Bordinehal, Ieleane 1 9051LP Stiens
03-03-202219:15 uur v.v. Tijnje DS 1 - VoVeSa DS 4Sporthal Revalidatie Friesland, Hoofdstraat 3 9244CL Beetsterzwaag
10-03-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - Hardegarijp DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
17-03-202219:30 uur Grouw '64 DS 5 - VoVeSa DS 4De Twine, Tjallinga 2 9001LB Grou
24-03-202219:30 uur DOSKO/Acta DS 4 - VoVeSa DS 4Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 3 8801ET Franeker
07-04-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - v.v. Tijnje DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie

Bron: Nevobo

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden

Bron: Nevobo