VoVeSa Dames 3 seizoen 2021-2022

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 2e klasse K
Speeldag: Donderdag
Voorkeurtijd:

19:15

Coach: Bert
Trainer: Appie / Andre
 
preview
Staand v.l.n.r.: -
Gehurkt v.l.n.r.: -
Op foto ontbreken: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam  
16 Marielle Valk
17 Geeske Douma
20 Benthe Tijsen
23 Alinda de Jager
24 Marije Palma
28 Sanne Beimers
29 Yvonne Alberts
30 Monique Alberts
33 Noémi Tuinstra
40 Amarens van der Weerdt
   
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Lemstra Q&A Halma Agro BV

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. D.F.S. DS 2732
2. VC Drachten DS 4830
3. UDI DS 1927
4. VoVeSa DS 2826
5. VC058 DS 5823
6. Triumphera DS 1821
7. v.v. D.S.O. DS 2921
8. VC058 DS 81021
9. Hardegarijp DS 1914
10. Leevoc DS 4811
11. Kwiek DS 284

Bron: Nevobo

Programma

Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D2L JD, Datum: donderdag 15 december, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D2L JG, Datum: donderdag 9 maart, 20:45, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB St.-Annaparochie Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D2L DJ, Datum: donderdag 30 maart, 21:00, Speellocatie: V.d. Bij-Hal, Maartensplein 1, 9291BZ Kollum
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-12-202219:30 uur V.V.H. DS 2 - VoVeSa DS 3De Waddenhal, Westerzeedijk 158862PK Harlingen
15-12-202219:15 uur VoVeSa DS 3 - Triumphera DS 3
12-01-202319:15 uur VC058 DS 7 - VoVeSa DS 3Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN Leeuwarden
19-01-202320:45 uur VoVeSa DS 3 - DOSKO/Acta DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
26-01-202319:45 uur DSVS DS 1 - VoVeSa DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
02-02-202320:45 uur s.v. Oerterp DS 3 - VoVeSa DS 3De Wier, De Telle 219247BH Ureterp
09-02-202319:15 uur VoVeSa DS 3 - Stasko DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
16-02-202319:15 uur D.F.S. DS 3 - VoVeSa DS 3Nije Westermar, Elingsloane 679251MN Burgum
09-03-202320:45 uur VoVeSa DS 3 - VC Drachten DS 3
16-03-202319:15 uur Leevoc DS 3 - VoVeSa DS 3Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN Leeuwarden
23-03-202319:15 uur VoVeSa DS 3 - V.V.H. DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie
30-03-202321:00 uur Triumphera DS 3 - VoVeSa DS 3
13-04-202320:45 uur VoVeSa DS 3 - Grouw '64 DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB St.-Annaparochie

Bron: Nevobo

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 1000D2L GJ, Datum: donderdag 17 november, 19:15, Speellocatie: Sportcentrum Drachten, Leerweg 4, 9202LC Drachten
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
24-11-202220:45 uurVoVeSa DS 3 - Leevoc DS 31-3 21-25, 14-25, 15-25, 25-23
17-11-202219:15 uur
10-11-202219:15 uurVoVeSa DS 3 - D.F.S. DS 33-1 25-15, 18-25, 25-12, 25-20
03-11-202221:15 uurStasko DS 1 - VoVeSa DS 33-1 25-14, 25-20, 25-11, 25-27
27-10-202220:45 uurVoVeSa DS 3 - s.v. Oerterp DS 31-3 23-25, 23-25, 12-25, 25-20
13-10-202219:15 uurVoVeSa DS 3 - DSVS DS 14-0 25-11, 26-24, 25-20, 25-15
06-10-202219:15 uurDOSKO/Acta DS 2 - VoVeSa DS 32-3 25-14, 23-25, 25-14, 16-25, 11-15
29-09-202220:45 uurVoVeSa DS 3 - VC058 DS 74-0 25-11, 25-14, 25-18, 25-10
15-09-202221:15 uurGrouw '64 DS 1 - VoVeSa DS 33-1 25-10, 24-26, 25-21, 25-21

Bron: Nevobo