VoVeSa Dames 3 seizoen 2020-2021

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 3e klasse N
Speeldag: Donderdag
Voorkeurtijd:

19:45

Coach: Bert
Trainer: Huub
 
preview
Staand v.l.n.r.: -
Gehurkt v.l.n.r.: -
Op foto ontbreken: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam  
16 Alinda de Jager
17 Geeske Douma
26 Lucanne Tijsen
27 Danielle Halma
28 Sanne Beimers
29 Yvonne Alberts
30 Monique Alberts
38 Lianne Timmermans 
40 Amarens van der Weerdt
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Lemstra Q&A Halma Agro BV

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. VoVeSa DS 3410
2. Stasko DS 2410
3. Grouw '64 DS 449
4. VC058 DS 948
5. Havot DS 147
6. D.F.S. DS 323
7. Beetgumermolen DS 232
8. Wytgaard DS 242
9. Hardegarijp DS 211
10. UDI DS 331
11. DOSKO/Acta DS 331

Bron: Nevobo

Programma

Vervallen: : Hardegarijp DS 2 - VoVeSa DS 3Vervallen wedstrijd: 1000D3N AK, Datum: , Speellocatie: De Hege Fiif, Easter Omwei 5 , 9254GM Hurdegaryp Vervallen: : VoVeSa DS 3 - DOSKO/Acta DS 3Vervallen wedstrijd: 1000D3N KB, Datum: , Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen: : VoVeSa DS 3 - D.F.S. DS 3Vervallen wedstrijd: 1000D3N KJ, Datum: , Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen: : Beetgumermolen DS 2 - VoVeSa DS 3Vervallen wedstrijd: 1000D3N LK, Datum: , Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3N GK, Datum: donderdag 4 maart, 21:00, Speellocatie: Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 12 , 8917EN Leeuwarden Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3N KF, Datum: donderdag 11 maart, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3N EK, Datum: donderdag 18 maart, 20:15, Speellocatie: Bordinehal, Ieleane 1 , 9051LP Stiens Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3N KD, Datum: donderdag 25 maart, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3N KH, Datum: donderdag 1 april, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
04-03-202121:00 uur VC058 DS 9 - VoVeSa DS 3
11-03-202119:15 uur VoVeSa DS 3 - Havot DS 1
18-03-202120:15 uur Stasko DS 2 - VoVeSa DS 3
25-03-202119:15 uur VoVeSa DS 3 - Wytgaard DS 2
01-04-202119:15 uur VoVeSa DS 3 - Grouw '64 DS 4

Bron: Nevobo

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 1000D3N KC, Datum: donderdag 10 december, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen wedstrijd: 1000D3N DK, Datum: donderdag 26 november, 21:00, Speellocatie: De Twine, Tjallinga 2 , 9001LB Grou Vervallen wedstrijd: 1000D3N KE, Datum: donderdag 19 november, 20:45, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen wedstrijd: 1000D3N FK, Datum: donderdag 12 november, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen wedstrijd: 1000D3N KG, Datum: donderdag 5 november, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB St.-Annaparochie Vervallen wedstrijd: 1000D3N HK, Datum: donderdag 29 oktober, 19:30, Speellocatie: De Twine, Tjallinga 2 , 9001LB Grou
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-12-202019:15 uur
26-11-202021:00 uur
19-11-202020:45 uur
12-11-202019:15 uur
05-11-202019:15 uur
29-10-202019:30 uur
05-10-202020:30 uurD.F.S. DS 3 - VoVeSa DS 31-2 19-25, 26-24, 12-25
01-10-202019:45 uurVoVeSa DS 3 - Beetgumermolen DS 23-0 25-16, 25-10, 25-18
24-09-202019:15 uurVoVeSa DS 3 - Hardegarijp DS 22-1 25-23, 17-25, 25-19
17-09-202019:30 uurDOSKO/Acta DS 3 - VoVeSa DS 30-3 23-25, 18-25, 12-25

Bron: Nevobo