VoVeSa Dames 2 seizoen 2019-2020

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 2e klasse K
Speeldag: Donderdag
Voorkeurstijd: 20.00 uur
Coach:  
Trainer: Jos
 
preview
Staand v.l.n.r.:  -
Gehurkt v.l.n.r.:  -
Op foto ontbreken:  -

 

Teamindeling

  Nr. Naam Positie  
1 Selma Castiglione  
2 Wietske Siemensma- vd Ploeg  
3 Jellie Hemstra  
4 Renate van de Worp  
  Reinata Bosma  
  Simone Appelman  
     
     
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Link
Eethûs de Kaai Link

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. SBO DS 11776
2. Makkum DS 11765
3. S.V.W. DS 31756
4. Far Ut DS 11652
5. DSVS DS 11754
6. Swette Switters DS 31749
7. V.V.H. DS 21637
8. VoVeSa DS 21627
9. vc Bolsward DS 71727
10. Top en Twel DS 21624
11. CoVos DS 41722
12. VC058 DS 61711

Bron: Nevobo

Programma

Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D2K EI, Datum: donderdag 2 april, 19:30, Speellocatie: De Waddenhal, Westerzeedijk 15 , 8862PK Harlingen Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D2K ID, Datum: donderdag 16 april, 19:45, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB SINT ANNAPAROCHIE
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-04-202019:30 uur V.V.H. DS 2 - VoVeSa DS 2
16-04-202019:45 uur VoVeSa DS 2 - SBO DS 1

Bron: Nevobo

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 1000D2K IB, Datum: maandag 30 maart, 20:00, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB SINT ANNAPAROCHIE Vervallen wedstrijd: 1000D2K IF, Datum: donderdag 26 maart, 19:45, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB SINT ANNAPAROCHIE Vervallen wedstrijd: 1000D2K GI, Datum: woensdag 18 maart, 20:15, Speellocatie: De Middelzee, De Blink 5 , 8701LV Bolsward Vervallen wedstrijd: 1000D2K IH, Datum: donderdag 12 maart, 19:45, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 , 9076EB SINT ANNAPAROCHIE
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
30-03-202020:00 uur
26-03-202019:45 uur
18-03-202020:15 uur
12-03-202019:45 uur
07-03-202013:30 uurVC058 DS 6 - VoVeSa DS 20-4 17-25, 21-25, 11-25, 12-25
06-02-202019:15 uurDSVS DS 1 - VoVeSa DS 23-1 24-26, 25-22, 25-23, 25-7
30-01-202019:45 uurVoVeSa DS 2 - CoVos DS 43-1 25-22, 25-18, 20-25, 25-17
24-01-202019:45 uurMakkum DS 1 - VoVeSa DS 24-0 25-23, 25-11, 25-14, 25-14
10-01-202019:30 uurFar Ut DS 1 - VoVeSa DS 23-1 25-23, 25-14, 15-25, 25-19
12-12-201919:45 uurVoVeSa DS 2 - V.V.H. DS 21-3 25-23, 21-25, 16-25, 23-25
06-12-201920:30 uurSwette Switters DS 3 - VoVeSa DS 23-1 25-21, 23-25, 25-17, 25-21
28-11-201919:45 uurVoVeSa DS 2 - vc Bolsward DS 71-3 18-25, 23-25, 26-24, 24-26
16-11-201917:00 uurS.V.W. DS 3 - VoVeSa DS 23-1 25-22, 25-8, 23-25, 25-22
07-11-201919:45 uurVoVeSa DS 2 - VC058 DS 64-0 25-12, 25-21, 25-19, 25-13
31-10-201919:45 uurVoVeSa DS 2 - DSVS DS 10-4 22-25, 22-25, 26-28, 21-25
29-10-201920:30 uurCoVos DS 4 - VoVeSa DS 22-3 25-21, 26-24, 18-25, 19-25, 16-18
10-10-201919:45 uurVoVeSa DS 2 - Makkum DS 10-4 14-25, 16-25, 9-25, 11-25
04-10-201920:30 uurTop en Twel DS 2 - VoVeSa DS 22-3 20-25, 25-23, 19-25, 25-21, 14-16
26-09-201919:45 uurVoVeSa DS 2 - Far Ut DS 11-3 16-25, 18-25, 22-25, 25-23
19-09-201920:00 uurSBO DS 1 - VoVeSa DS 24-0 25-10, 25-10, 25-10, 25-6

Bron: Nevobo