VoVeSa Dames 1 seizoen 2019-2020

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 1e klasse F
Speeldag: Vrijdag
Voorkeurtijd: 20:15 uur
Coach: Marc
Trainer: Floris / Marc
 
preview
Bovenste rij v.l.n.r.: -
Onderste rij v.l.n.r.: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam Positie  
2 Thea van der Kooi spelverdeling
5 Wies Brunner buitenaanval
7 Karin Schuhmacher middenaanval
8 Annalien Hanje middenaanval
9 Willeke Lycklama á Nijeholt diagonaal
11 Anneke van Dalfsen buitenaanval
12 Karin Lautenbag-Beimers middenaanval
  Anja Mensonides  
  Tineke van der Heide  
15 Anouk Tolsma libero
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Link
Eethûs de Kaai Link
     
     

Stand

TeamWedstrijdenPunten
0. WIJHKO DS 100
0. C.S.V. DS 400
0. C.S.V. DS 500
0. S.V.I. DS 300
0. Rouveen DS 200
0. Wythmen DS 100
0. De Bevers DS 400
0. VC Zwolle DS 600
0. DAC Dedemsvaart DS 100
0. Set Up/B DS 100
0. vv Voorsterslag DS 200

Bron: Nevobo

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
16-09-202120:30 uur s.v. Oerterp DS 1 - VoVeSa DS 1De Wier, De Telle 21 9247BH Ureterp
24-09-202120:30 uur VoVeSa DS 1 - vc Bolsward DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
01-10-202121:00 uur S.V.W. DS 3 - VoVeSa DS 1De Rolpael, Weverswei 2 8711GP Workum
08-10-202120:30 uur VoVeSa DS 1 - A.V.C. '69 DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
15-10-202121:00 uur WISKY DS 1 - VoVeSa DS 1De Driuwpolle, Lynbaen 15 8551NW Woudsend
29-10-202120:30 uur VoVeSa DS 1 - CoVos DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
05-11-202121:00 uur v.c. Joure DS 2 - VoVeSa DS 1Sportfun, Sewei 3 8501SP Joure
19-11-202120:30 uur VoVeSa DS 1 - Oeverzwaluwen DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
26-11-202121:00 uur Stânfries (IJ) DS 2 - VoVeSa DS 1Utherne, De Dassenboarch 25 8651CB IJlst
03-12-202120:30 uur VoVeSa DS 1 - Reva DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
10-12-202120:30 uur VoVeSa DS 1 - HeVoC '89 DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
14-01-202220:30 uur vc Bolsward DS 5 - VoVeSa DS 1De Middelzee, De Blink 5 8701LV Bolsward
21-01-202220:30 uur VoVeSa DS 1 - S.V.W. DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
28-01-202221:00 uur A.V.C. '69 DS 2 - VoVeSa DS 1Utingeradeelhal, Spikerboor 10 8491PA Akkrum
04-02-202220:30 uur VoVeSa DS 1 - WISKY DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
11-02-202200:00 uur CoVos DS 4 - VoVeSa DS 1De Greidhoeke, Stittenserleane 29 8734HC Easterein
04-03-202220:30 uur VoVeSa DS 1 - v.c. Joure DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
11-03-202221:00 uur Reva DS 1 - VoVeSa DS 1De Skans, Loaijersstrjitte 2 8401DV Gorredijk
18-03-202220:15 uur Oeverzwaluwen DS 1 - VoVeSa DS 1De Sandobbe, Ds L Tinholtstraat 5 8723CW Koudum
25-03-202220:30 uur VoVeSa DS 1 - Stânfries (IJ) DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
01-04-202219:00 uur HeVoC '89 DS 2 - VoVeSa DS 1Hoekstra hal, it Hege Stik 9 8445PZ Heerenveen
08-04-202220:30 uur VoVeSa DS 1 - s.v. Oerterp DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie

Bron: Nevobo

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden

Bron: Nevobo